ELF, Kabuki Face Brush, Кисть для обличчя Кабукі

 Фото товару   Фото складу  Фото використання Видео обзор на Кисть для обличчя Кабукі
 Фото товару
Код: 1749
375 грн.

E.L.F. Cosmetics, Kabuki Face Brush

Кисть для обличчя Кабукі

ELF, Kabuki Face Brush, Кисть для обличчя Кабукі

Опис

  • Створює пневматичну матову обробку
  • Стань власним візажистом

Цю щітку Taklon можна використовувати з вологими або сухими продуктами. Будьте професійним візажистом і створіть бездоганний образ за допомогою цієї пензлика для ельфів

Використовуйте для нанесення широкого спектру макіяжу, наприклад мінеральної косметики, розсипчастої пудри, бронзатора, рум’ян або хайлайтера для шкіри

Рекомендоване використання

Занурте пензлик в порошок і акуратно відітріть зайве. Акуратно нанесіть круговими рухами по всьому обличчю. Наносити додатково на ділянки, якщо потрібно більш повне покриття.

Інструкції по догляду: Регулярно очищайте засіб для очищення кисті elf Studio Daily Brush Cleanser та шампунь для пензлів студії elf для підтримки ідеального кольору та збільшення тривалості роботи пензля. Вбирайте зайву вологу рушником, змініть форму волосся і покладіть насухо.

Попередження

Тільки для зовнішнього застосування. Припиніть застосування, якщо з’являться ознаки подразнення. Зберігати в недоступному для дітей.

Жодних випробувань на тваринах

Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 4.94, оцінок 36 (только от покупателей)
Наразі відсутні